Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

5 põhjust, miks valida lapsele silikoonist toidunõud

5 põhjust, miks valida lapsele silikoonist toidunõud
5 põhjust, miks valida lapsele silikoonist toidunõud

Usun, et iga vanem ootab elevusega aega, kui saab oma pisikesele hakata tutvustama maitsete põnevat maailma. Boonusena on siis põhjust koju soetada imearmsaid lastele mõeldud toidunõusid, millelt isegi süüa sooviks. Üha suuremat populaarsust koguvad silikoonist nõud, mis paistavad silma vahvate kujunduste ja mõnusa värvivalikuga. Miks võiks just nende kasuks otsustada? Toome välja viis põhjust, miks meie silikoonist nõusid armastame.

  • Kvaliteetsed beebinõud on valmistatud spetsiaalsest keskkonnasõbralikust toidusilikoonist, mis ei sisalda BPA-d, PVC-d ega muid toksilisi aineid. Lisaks on need hüpoallergeensed ja väga lihtsalt puhastatavad. Nii võid olla kindel, et lapsel on neid ohutu kasutada.
  • Iseseisvalt sööma õppivate laste jaoks on see protsess ääretult põnev. Mis saab siis, kui ma kaussi kallutan? Aga siis, kui ma selle hooga maha viskan? Avastamist on oi-oi kui palju! Silikoonist nõud on väga vastupidavad ning nendega ei juhtu midagi, kui need suures katsetamise hoos põrandale lendavad. Ei pea pelgama ohtlikke killukesi ega lekkivaid mõrasid ning kord juba ostetud nõud on kasutatavad väga pikka aega. Kvaliteetseid silikoonnõusid saab kasutada kindlasti rohkem kui vaid üks laps.
  • Silikoonist toidunõud on ka temperatuurikindlad, neid võib ühtviisi jääkambrisse panna, mikrolaineahjus soojendada kui ka ahjus kuumutada. Tänu kuumataluvusele on neid ohutu ka nõudepesumasinas pesta. Enamasti jääb nõude kasutamistemperatuur -40 ja +220 kraadi vahele.
  • Silikoon on oma kaalult väga kerge ja üpris libisemiskindel. Seetõttu on sellest materjalist sangata joogitopsid ideaalsed, et laps saaks harjutada lahtisest tassist joomist – tops ei libise väikeste käte vahelt nii kergesti ära ja põnn saab kogu oma tähelepanu uuele oskusele pühendada.
  • Ei saa üle ega ümber, et silikoonist lastenõud on lihtsalt kõige vahvamad ja praktilisemad! Kausside-taldrikute all olevad iminapad hoiavad nõud paigal, kumjas materjal ei lase tassidel ja söögiriistadel sõrmede vahelt libiseda ning kerge kaal laseb lastel mugavalt iseseisvalt snäkitopsi kaasas kanda. Silikoonist põlle või lauamati puhastamiseks piisab aga lihtsalt niiske lapiga üle tõmbamisest ja oletegi järgmiseks söögikorraks valmis.

Ägedate disainide ja värvidega nõusid leidub iga lapse ja vanema maitsele. Kõige olulisem on jälgida, et tegemist oleks ohutu toidusilikooniga, mis ei sisalda ohtlikke aineid. Luulu e-poest leiab USA firma Mushie, Inglise kaubamärgi MyChupi ja Prantsuse ettevõtte leo et lea kõrge kvaliteediga silikoonist kausse, taldrikuid, joogitopse, lusikaid, snäkitopse, lauamatte ja põllesid, mis muudavad söögiajad lapsele põnevaks ja vanemale stressivabamaks.

Lõbusat toidumaailma avastamist!

Allikad:

  • silikoon.ee
  • mychupi.com
  • thetot.com

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga