Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Tarneinfo

Meie Luulus hoolitseme selle eest, et Sa saaksid oma tellitud paki võimalikult kiiresti kätte!

Millal Sinu tellimuse postitame?

Kui tellitud toode on meie laos, siis postitame laekunud tellimuse samal või järgneval tööpäeval, olenevalt tellimuse tegemise kellaajast. Postitused pakiautomaatidesse tehakse reeglina tööpäevadel esmaspäevast-reedeni. 

Kui Sul on tellimust kindlasti konkreetseks kuupäevaks vaja kätte saada, siis võid alati meiega ühendust võtta ning tarneaja ja -võimaluste kohta täpsustusi küsida. Vajadusel saame teha ka erikokkuleppeid.

Kui juhtub, et mõni toode on meie laost äsja otsa lõppenud, siis võtame kliendiga kindlasti eraldi ühendust ning täpsustame, millal on võimalik tellitud toode kätte saada. Kui tellimuses oli mitu toodet, siis postitame laos olevad kaubad ja juurde tellitavad kaubad ühe saadetisena.

NB! Riiklike pühade või suure müügikampaania ajal (näiteks E-smapäev, Must Reede jt.) anname endast parima, et tooted jõuaks Sinuni kiiresti, kuid palume arvestada tavalisest pikema ooteajaga. 

Millistel kaupadel on tarneaeg pisut pikem?

Vahemikus 2-5 päeva võib minna selliste brändide kohaletoimetamisega, nagu Wigiwama, Little Dutch (vaid tipitelgid) ja väheses osas ka Mushie tooted.

Kohaletoimetamise võimalused

Kaup saadetakse ostjale tellimusel märgitud Omniva või Itella Smartpost pakiautomaati (hind €2.90). Saajat teavitatakse saabunud saadetisest ja saadetise asukohast SMS-iga, mis sisaldab ka ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Võimalik on valida ka SmartKulleri kullerteenus (hind €4.50).

Kõikidele Eesti-sisestele tellimustele al. 49€ pakume pakiautomaati tasuta tarnet.

Tagastamine

Pakume 14-päevast tagastusvõimalust alates tellimuse kättesaamise päevast. Kaubad tuleb tagastada kasutamata ja originaalpakendis. Jätame endale õiguse tagastamisest keelduda, kui esemetel on kasutusjälgi.

Kohe, kui oleme tagastatud kaubad kätte saanud ja vastu võtnud, vormistame tagasikande. Pange tähele, et tagasimakse krediteeritakse kaardile, mida algselt kaupade ostmiseks kasutati. Eestisisese tagastamine on kliendile tasuta.

NB! Kui silmate meie partnerite kaubavalikus Teile huvipakuvat toodet, mida meie e-poes hetkel näha pole, siis võtke julgelt ühendust – soovi ja võimaluse korral saame kauba kindlasti Teieni toimetada