Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Tagastamine

Luulu e-poes kehtib 14-päevane tagastusvõimalus alates tellimuse kättesaamise päevast. Kaubad tuleb tagastada kasutamata ja originaalpakendis. Jätame endale õiguse tagastamisest keelduda, kui esemetel on kasutusjälgi.

Palume saata tagastuse kohta e-mail koos tellimuse numbriga hello@luulu.ee – nii teame Sinu pakki oodata. Kohe, kui oleme tagastatud kaubad kätte saanud ja vastu võtnud, vormistame tagasikande. Pange tähele, et tagasimakse krediteeritakse kaardile, mida algselt kaupade ostmiseks kasutati. Eestisisene tagastamine pakiautomaati on kliendile tasuta.

Omniva:

 • Pakiautomaadi paki saabumise SMS-is või e-kirjas on ka tagastuskood. Sellega saad paki tasuta tagastada kõikidest Omniva pakiautomaatidest ja postkontoritest.
 • Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „Tagastan paki“, sisesta tagastuskood ja aseta pakk kappi, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

DPD:

 • Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga. Tagastamine on sama lihtne kui kauba vastuvõtmine – sisesta kapi juures vajalik kood ja pane pakk automaati.

Vajaduse korral saad tooted tagasi saata ka:

Luulu e-pood
LUULUWORLD OÜ
Kooli tn 9-46, 45107
Lääne-Viru maakond, Tapa linn
Eesti

Tagastustingimused

 • Pärast tellimuse kättesaamist on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14. päeva jooksul.
 • Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 • Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks pead edastama soovi hello@luulu.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
 • Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Eestisisene tagastamine pakiautomaati on kliendile tasuta.
 • Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 • Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 • Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 • Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 • Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.