SALE kategoorias suvised pakkumised
Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Meist

Luulu on kodumaine kaubamärk, mis valmistab puuvillaseid beebitekke ja müüb edasi ka teisi populaarseid väikelaste brände (Mushie, BIBS, Wigiwama, Pellianni jne). 

Luulu loomise idee sündis 2019. aastal, kui saime esimest korda lapsevanemateks. Tundsime puudust Eestis valmistatud pehmetest puuvillastest beebitekkidest, mida oli oodatust keerulisem leida – nii saidki Luulu omatooted alguse.

Üsna pea sai selgeks, et värsketel vanematel on peale beebitekkide ka muud tarvis, seega oleme nüüdseks valikusse võtnud ka sööginõud, mänguasjad, lastetoa sisustust ning palju muud beebidele ja väikelastele vajalikku. Meile meeldib mõelda, et Luulu poest saab värske lapsevanem soetada kõik beebi jaoks vajaliku, seejuures kindel olles, et tooted on kvaliteetsed ja lapsele ohutud.

Peame oluliseks keskkonnahoidu – toodete pakendamisel kasutame vaid keskkonnasõbralikke taaskasutatavaid materjale. Jälgime hoolega, et kõik meie valikus olevad tooted on väikestele tegelastele ohutud ja nõuetele vastavad. Väärtustame nahasõbralikke kangaid ja lähtume omatoodete kangavalikul OEKO TEX ja/või GOTS sertifikaadi olemasolust.

Oleme alles noor e-pood, kuid soovime Sulle pakkuda aina laiemat ja paremat valikut. Loodame, et meie tooted muudavad vanemate elu kergemaks, laste olemise mõnusamaks ja toovad igasse päeva särtsu juurde.

Aitäh, et sattusid meie poodi! 

Liisi

Oleme ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti E-kaubanduse Liidu liikmed.

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust hello@luulu.ee.