Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiirelt jõuab pakk kohale?

Pakk jõuab reeglina kohale 2-3 tööpäeva jooksul. Järeltellimsel olevad tooted võivad kohale jõuda 2-5 päeva jooksul (eelkõige Wigiwama tipi telgid, kott-toolid, mängumatid).

Kuidas toimub toote tagastamine?

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada ostu kinnitav dokument (arve või panga väljavõte) ning saata see e-posti aadressile hello@luulu.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Millest on Luulu omatooted õmmeldud?

Luulu sallid ja tekid on tehtud 100% puuvillasest musliinkangast.

Kõigil Luulu toodete kangastel on Oeko-Tex® Standard sertifikaat. Oeko-Tex® Standard 100 on spetsiaalne tekstiiltoodete märgis, mis tagab, et tooteid on testitud teatud kahjulike ainete suhtes ja need vastavad kindlatele piirnormidele. Nõuded ja testimise ulatus sõltub tekstiiltoote lõppkasutusest. Luulu toodete kangad vastavad I klassi standardile (vastsündinute ja beebide tooted kuni 36 kuu vanustele). I klassi toodetele esitatavad nõuded on rangemad potentsiaalsete ohtlike ainete suhtes ja neil testitakse ka „lutsumiskindlust“.

Osad tooted on ka GOTS sertifikaadiga materjalist. Orgaaniline puuvill tähendab, et kanga valmistamiseks kasutatud taimed kasvatatakse keemiliste pestitsiidide ja väetisteta, ning geneetiliselt muundamata taimedest. GOTS (The Global Organic Textile Standard) on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard, mis hõlmab kontrollis nii ökoloogilisi kui sotsiaalseid kriteeriume kogu tekstiili tarneahelas. Ka värvid, mida kangaste värvimiseks kasutatakse, on läbinud range kontrolli ja ei tohi sisalda keelatud aineid ega tervistkahjustavaid sa

Ettevaatusabinõud sallidega seoses?

Ohutuse huvides eemalda alati lapselt sall enne uinakut või ööund, et see kuskile takerduda ei saaks.