Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

10 ideed, mida katsikuks kinkida

10 ideed, mida katsikuks kinkida

Sinu sõbral, sugulasel või kolleegil on sündinud väike ilmakodanik ja Sind on kutsutud temaga esimest korda kohtuma. Nagu kombeks, võetakse sellele olulisele sündmusele kaasa ka kingitus. Aga mis oleks see kõige toredam, armsam ja vajalikum asi? Meie esimene ja kõige olulisem nõuanne – enne poodi tormamist küsi värsketelt lapsevanematelt, mida nemad sooviksid! Kui Sulle jäetakse aga vabad käed, siis jagame oma kogemustele tuginedes mõned katsikukingi ideed.

  • Beebide tegelustekk – olgugi, et vastsündinu võib paista ühe pisikese pambuna, tekib tal juba õige pea suur soov maailma avastada. Arendav mängutekk sobib selleks suurepäraselt. Olenevalt tegumoest on selle kasutusaeg mõnusalt pikk ja pakub lapsele tükiks ajaks tegevust. Väga ägedaid tegelustekke valmistab näiteks Tartus pesitsev Karloova.
  • Beebitekk – väikestel inimestel pole kunagi liiga palju tekke! Eriti mõnusad ja mitmekülgsed on musliintekid. Lisaks beebitekile saab neid kasutada näiteks imetamiskatte, vankri päikesevarju või piknikulinana. Luulu pakub kümneid erinevaid musliintekke, mille hulgast leiab igaüks oma lemmiku.
  • Beebipesa – et beebil oleks mõnus ja turvaline päeval pikutada, võib kasutada spetsiaalset beebipesa. Sellega saab lapse mugavalt näiteks voodile või diivanile asetada, ilma et peaks kartma, et ta end kogemata põrandale nihverdab. Värsketele vanematele peab ainult meelde tuletama, et pesa on mõeldud vaid nende valvsa pilgu all kasutamiseks!
  • Beebilapid – erinevaid lapikesi kulub meie pisikestel PALJU! Küll suu pühkimiseks, riiete kaitseks või ema õla peale heitmiseks. Luulu teeb vahvaid musliinsalle, mida saab ka lapina kasutada. Need on beebi naha vastas imepehmed ning muutuvad iga pesuga üha mõnusamaks.
  • Beebiraamat – mõnikord on hea, kui miski meid tagant torgib ja positiivses mõttes sunnib mälestusi talletama. Millised olid beebi sünniandmed, millal ta esimest korda naeratas, millal tuli esimene hammas ja vaevaline sammuke … Beebiraamatud on selle kõige kirja panemiseks väga hea võimalus. Poodidest leiab igaüks just enda lähedasele sobiva, kuid meie lemmikud on Eesti oma tegijate „Täht on sündinud“ ja „Väike raamat minust“.
  • Lamamistool – kui kogenud vanematelt uurida, mis oleks see üks asi, ilma milleta nad oma laste beebiiga ette ei kujutaks, siis kõlab ühendkoorina vastus: „Babybjörni lamamistool!“. Loomulikult on toole teisigi, kuid just selles paljukiidetud BB toolis õõtsumine on ka meie põnne võimatuna näivatel hetkedel rahustanud. Rõõmsatel aegadel on beebil aga niisama tore sealt ümbritsevat jälgida.
  • Sööginõud – hõbelusikas on katsikukingina puhas klassika. Tänapäeval leiab aga ka muudest materjalidest ilusaid ja lapsesõbralikke söögiriistu ja toidunõusid, mis on mõeldud just kõige pisematele. Luulu valikus on armsaid tasse, kausse ja taldrikuid, mis sobivad suurepäraselt nii esimeste ampsude serveerimiseks kui ka juba vanemale lapsele kasutamiseks.
  • Mähkmekott – enne lapse saamist ei kujuta keegi isegi ette, kui palju asju on vaja kaasa võtta, et selle pisikese tegelasega kasvõi tunniks ajaks kodust välja minna. Selles asjade virr-varris aitab korda hoida funktsionaalne mähkmekott, kus iga asja jaoks on olemas oma tasku. Näiteks Eesti ettevõte Älly toodab just selliseid!
  • Öölamp – unenõustajad soovitavad lapse une huvides hoida magamistuba kottpimedana. Öösel beebiga tegelemiseks võib vanem siiski väikest valgust vajada ja sellest kimbatusest aitab välja maheda valgusega öölamp. Eriti nunnusid, Taani firma Pellianni lambikesi leiab ka Luulu valikust.
  • Wolti krediit – kui eelnevad ideed on keskendunud beebile, siis ei tasu ära unustada ka värskeid vanemaid! Oma beebimullis olles ei pruugi neile söögitegemine enne meeldegi tulla, kui kõht juba koriseb. Mis võiks siis veel parem olla, kui välja otsida kingiks saadud Wolti kinkekaardid ja endale üks kosutav kõhutäis tellida?!

Mida aga teha siis, kui tundub, et lapsel on tõesti kõik vajalik olemas (isegi kümme erinevat beebitekki, kuigi nagu ütlesin – neid pole kunagi liiga palju!)? Kinkige noorele perele lubadus nende võsukest hoida, et vanemad saaksid kahekesi kvaliteetaega nautida, või looge sõpruskonnaga toiduring, kus esimese nädala-paari jooksul valmistatakse vastsele emale-isale iga päev kodune õhtusöök, mis neile koju kätte tuuakse. Ja kui ikka ei julge ise kinki valida ning lapse hoidmiseks ega toidu valmistamiseks ka aega pole, siis on kindla peale minek Luulu e-poe kinkekaart, mille eest kingi saaja juba ise enda lemmikud saab soetada.

Muhedaid kohtumisi uute ilmakodanikega!

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga