Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Kõige universaalsem beebitekk – 10 võimalust musliinteki kasutamiseks

Kõige universaalsem beebitekk – 10 võimalust musliinteki kasutamiseks
Kõige universaalsem beebitekk – 10 võimalust musliinteki kasutamiseks

Kui oled vähegi beebimaailmaga kursis, siis tead, et viimastel aastatel on toimunud tõeline musliinist beebitekkide revolutsioon – kui Sul on beebi tulemas või olemas, on üpris vähe tõenäoline, et see palju kiidetud tekike Sulle kuskil silma pole jäänud. Kas need beebitekid on tõesti nii mõnusad ja mitmeotstarblised nagu räägitakse? Meie vastus on – JAH!

Musliinist beebitekid on imepehmed ja hingavad, muutudes pestes aina mõnusamaks. Just tänu sellele on neil kümneid kasutusvõimalusi. Sul ei pea olema igaks otstarbeks eraldi tekki – piisab ühest kvaliteetsest linast!

  • Kasuta musliinist beebitekki … beebi tekina! Ei kõla just originaalselt, aga tõsi ta on, et Luulu kolmekihilisest musliinist tekk sobib ideaalselt Sinu pisikest soojendama nii toas kui õues. Tänu hingavusele ei aja see last higistama ning põnn saab rahulikult unenägudemaal seigelda.
  • Luulu mähkimislina võib kasutada ka beebi aluslinana nii voodis kui vankris. Seda just sel samal eelmainitud põhjusel – musliintekid on väga hingavad ja pehmed. Mis võiks ühe pisikese unimütsi küljealuseks veel paremini sobida?
  • Väga levinud on beebi linasse mähkimine, et ta end turvaliselt tunneks ja tänu sellele rahulikumalt magaks. Ka selleks on musliintekid kui loodud! Otsi internetist õpetus, kuidas oma tutikast ilmakodanikust üks mõnus burrito keerata, ning hakka katsetama!
  • Avalikus kohas rinnaga toitmine on õnneks saamas normaalsuseks, kuid on olukordi, kus igatseks siiski veidi privaatsust, kasvõi selleks, et Sinu pisike tegelane saaks keskenduda söömisele mitte ümbritseva uudistamisele. Musliintekk on selleks suurepärane abimees, pakkudes beebile turvalist katet.
  • Luulu musliinist beebitekk sobib väga hästi ka mängumatti asendama. Külas (ja loomulikult ka kodus) on mugav, kui käepärast on võtta piisavalt suur ja kohev tekk, kuhu oma maailmaavastaja tegutsema panna. Nii on emmel käed vabad, et veidi rahulikumal meelel sõbrannaga tassikest kuuma kohvi nautida.
  • Niisama hästi kui toapõrandal, saab musliintekki kasutada ka õues pikniku pidades. Laota vaid meie mõnus suur tekk murule, lao parimad palad välja ning naudi kvaliteetaega pere ja sõpradega.
  • Ja ära unusta oma beebitekki ka randa minnes koju! Kuna musliin kuivab väga kiiresti, on see suisa ideaalne rannarätik. Boonusena saad seda kanda rannakleidi või –seelikuna.
  • Kuna kellelegi ei meeldi, kui päike silma paistab, siis kasuta oma Luulu musliinist beebitekki vankri päikesevarjuna. Aga pane tähele, et kuigi musliin laseb õhku väga hästi läbi, ei kataks Sa tekiga tervet vankriava! Kõige mugavam on tekk klambritega kinnitada kattevarju ja lükkesanga vahele – nii pääseb õhk liikuma, aga beebi on ereda päikese eest kaitstud.
  • Kui kodust eemal olles on vaja ootamatult mähkmeid vahetada, siis saad oma musliintekki kasutada ka mähkimisalusena. Või kodus tavapärase vakstulaadse mähkimisaluse kattena. Soe ja pehme kangas rahustab last ja tänu sellele mööduvad mähkmevahetused veidi rõõmsamalt.
  • Väga mõnus on musliintekki kasutada ka beebi lamamistooli kattena. Tekk kaitseb tooli võimalike plekkide eest ja seda on ka hulga mugavam pesta. Nii ei pea Sa muretsema, et toolikangas piisavalt kiiresti ära ei kuiva ning lapsuke vajalikul hetkel oma armastatud tooli ei saa (oh õudu!). Ja loomulikult on musliin beebi naha vastas imepehme, nii et sinu pisikesel on oma lamamistoolis veelgi mõnusam.

Kas oled siiani kahelnud veel ühe beebiteki vajalikkuses? Loodetavasti nüüd enam mitte! Luulu musliinist beebitekkidega saad tutvuda SIIN. Vali vaid enda lemmik ja oled valmis koos oma pisipõnniga maailma vallutama!

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga