Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Pood

NAÏF lõõgastav vannivaht puuvillaseemne ekstraktiga beebidele ja lastele, 500 ml

13.95

Naïfi lõõgastav vannivaht puuvillaseemne ekstraktiga beebidele ja lastele on õrn ning looduslik. Sobib ka kõige tundlikuma nahaga lastele ja vastsündinutele.

Seebivaba. Sobib kasutamiseks ka väga kuiva naha ja ekseemi korral (aitab leevendada sügelust, ärritust ja nahakuivust). Naïfi vannivaht on bioplastikust pakendis.

Laost otsas

Toote kirjeldus

Naïfi lõõgastav vannivaht puuvillaseemne ekstraktiga beebidele ja lastele on õrn ning looduslik. Sobib ka kõige tundlikuma nahaga lastele ja vastsündinutele.

Aitab leevendada sügelust, ärritust ja nahakuivust.

Omadused

  • Sobib kasutamiseks alates vastsündinutest
  • Vaba keemilistest vahtu tekitavatest ainetest nagu SLS/SLES – vahtu tekitavad looduslikud koostisosad kookosest ja suhkrust
  • Seebivaba, vannivahu mahe koostis ei tekita silma sattudes ärritust
  • Sobib kasutamiseks ka väga kuiva naha ja ekseemi korral
  • Sisaldab nahka niisutavat ja pehmendavat puuvillaseemne ekstrakti
  • 0% PEG-ühendeid, 0% alkoholi, 0% sulfaate (SLS/SLES), 0% fenoksüetanooli, 0% kunstlikke säilitusaineid (parabeene), 0% mineraalõli või teisi potentsiaalselt kahjulikke koostisosasid. Naïfi tooted on testitud allergeenide suhtes.

Vannis käia on mõnus, kuna see loob rahustava õhturituaali ning võimaldab lõõgastuda. Seetõttu on oluline, et vannivette lisatav vaht oleks vaba keemilistest koostisosadest. Pehme vannivaht peaks olema täielikult looduslik. Seetõttu kasutatakse Naïfi vannivahus looduslikke koostisosasid, nagu kookos ja suhkur, mis tekitavad pisikesi ja pehmeid mulle.

Lisaks on Naïfi vannivaht seebivaba, ei sisalda mineraalõli, keemilisi säilitusaineid. Naïfi vannivaht on dermatoloogiliselt testitud ning sisaldab lõhna ilma allergeenideta, mis sobib ka kõige tundlikumale ja ekseemiga nahale.

Võib kasutada beebide, laste ja miks mitte ka täiskasvanute vannivees 😉 May you never outgrow bubbles.

Kuidas saada võimalikult vahune vannivesi?

Kõigepealt lisa vanni Naïfi vannivahtu ning seejärel hakka vanni veega täitma. Naïfi vannivaht muudab kokkupuutes jooksva veega vannivee mõnusalt vahuseks.

Naïf Responsibility

Naïfis töötatakse iga päev selle nimel, et vähendada oma keskkonnajalajälge. Sellest lähtuvalt on Naïfis läbi viidud järgmised sammud:

  • Naïf on B Corp Certified ettevõte – põhirõhk sotsiaalsel ja keskkondlikul vastutusel!
  • Looduslikud UV filtrid stopchemicaluvfilters.org Nanoosakeste ja mikroplasti vaba / Ookeanisõbralik
  • Naïfi toodete pakendid on valmistatud bioplastikust või alumiiniumist (dušivahud) (Naïfi bioplastikust pakendid on valmistatud suhkruroo jääkidest, mis on 100% ümbertöödeldav materjal, vähendab CO₂ õhkupaiskumist (süsiniku jalajälge) ja koormab seega keskkonda vähem.
  • FSC® sertifitseeritud materjali kasutamine.

Mida sisaldab Naïfi vannivaht?

Aqua, Sodium Coco-Sulfate (from coconut), Coco-Glucoside (mild plant based surfactant, cleaning agent), Glycerin, Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Parfum (allergy-free), Hydrolyzed Wheat Protein (gluten-free wheat protein), Gossypium Herbaceum Seed Extract (puuvillaseemneekstrakt), Glyceryl Oleat (a naturally occurring fatty acid), Tocopherol (E-vitamiin), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Levulinate (natural preservative and skin conditioning agent), Sodium Anisate (antimicrobial, natural preservative from basil), Sodium Chloride (salt), Glycol Distearate (a naturally occurring fatty acid), Citric Acid, Sodium Hydroxide (denaturant and ph adjuster).