Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Pood

Moonie kaisujänes – Cream

65.00

Laost otsas

SKU: #5907610245522

Moonie jänes on professionaalne beebi uneabiline:

  • 5 looduslikku rahustavat heli + unelaul
  • valmistatud GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast
  • öölamp
  • nutusensor
  • USB-ga laetav

Roosa müra looduslikud helid

Tänu beebi jaoks ohutule looduslikule roosale mürale võimaldab jänku beebil kiiremini rahuneda ja magama jääda.

Ema kõhus on beebid ümbritsetud madala sagedusega helidest ning just sel põhjusel on beebide rahustamiseks valitud roosa müra, mille helid (tuul, vihm, mets, südamelöögid, meri ja vihm) ei ole arvutiga gereneeritud, vaid on salvestatud pärismaailmas. Näiteks südamelöökide puhul on tegu päris salvestusega emaüsast, merelainete puhul on tegu Läänemere lainetega ning metsahelid on salvestatud Tatra mägedes.

Lisaks mängib Moonie ka rahustavat unelaulu, mis on esitatud kalimbal. Heli saab lihtsalt vahetada vajutades karu kõhule.

Pärast 60 minutit töötamist lülitub Moonie välja ja läheb 3-tunnisele ooterežiimile, mille ajal aktiveerub nutusensor. Kui laps hakkab nutma, lülitab Moonie viimasena mängitud heli veel 60 minutiks sisse ja tsükkel kordub.

Intelligentne nutusensor

Jänkul on tark nutusensor, mis tuvastab üles ärganud beebi nutu ja lülitab roosa müra heli ja valguse automaatselt sisse. Nii saab beebi jälle rahuneda ja uinuda

Öölamp

Kaisujänese kõhus on mahe öölamp naturaalse sooja valgusega ning lisaks 7 erineva värvitooniga. See võimaldab öösel beebi eest hoolitseda ilma täiendavat valgusallikat kasutamata. Lamp ei kuumene üles ja on seega turvaline.
Öölampi on mugav kasutada ka juba suurema lapse puhul, kes tihti pimedust kardavad. Öölampi saab kasutada siis ilma helita ja jätta põlema kogu ööks.

USB laadimine

Jänest saab laadida USB kaudu. Täislaetuna töötab jänku u 8h kui nii valgus kui heli pidevalt töötavad. Moodul saabub juba täislaetuna ja on karbist välja võttes koheselt kasutatav.

Moonie tooted on testitud Šveitsi laboris ning vastavad kõikidele ohutus- ja kvaliteedinõuetele, mis kinnitab nende sobilikkust vastsündinutele.

Kui moodul jänku kõhust eemaldada, on võimalik seda pesta käsitsi või pesumasinas käsipesu režiimil.

Valmistatud Euroopa Liidus.

Kõrgus ≈ 28 cm.

Kaunilt pakitud ja sobib suurepäraselt kingituseks!

Lisainfo
Moonie

Cappucino, Grey, Polar, Rose, Sand, Caramel

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Moonie kaisujänes – Cream”