Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Pood

Mininor kõrrega lekkekindel joogipudel, 220ml

Original price was: €13.95.Current price is: €12.55.

SKU: N/A

Mininor kõrrega pudelil on lekkekindel kõrs, tehes sellest ideaalse pudeli nii voodi kõrval, autos kui kärus. Nagu nimi vihjab, on tass spetsiaalselt loodud lekkekindlaks, et peaksid vähem muretsema lekete koristamise või pidevalt märja riietuse vahetamise pärast.

Pehme silikoonist kõrre otsas on raskuspall, võimaldades tassi kasutada isegi tagurpidi. Lekkekindlas kõrres on muutub vooluhulk vastavalt sellele, kui kõvasti kõrre otsale survet avaldada.

Kaant on lapse jaoks lihtne avada ning pudelil on pehmed ja painduvad käepidemed, millest on mugav kinni hoida. See võimaldab lapsel ise juua ilma abi vajamata.

Mininor pudel on valmistatud Tritan® materjalist.

Puhastamine: Loputage kõrs kohe pärast kasutamist ja peske teised osad vedelpesuvahendi ja sooja veega. Kõik osad on nõudepesumasinas pestavad (ülemisel riiulil). Kõiki osi, välja arvatud tass ise, saab keeta. Tassi saab steriliseerida UV sterilisaatoriga.

Hoiatus: Ärge asetage tassi mikrolaineahju, kuna pall sisaldab metalli. Ärge kuumutage pudelit üle 70°C.

 

Kõrre purunedes on võimalik soetada pudelile uus kõrs siit, et ei peaks tervet pudelit välja vahetama. See aitab kaasa keskkonnahoiule.

Lisainfo
Värv

Grey Seal, Nordik Sky Blue, Rose, Willow Green

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mininor kõrrega lekkekindel joogipudel, 220ml”