Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Pood

KIT&KIN hüpoallergeensed teipmähkmed suurus 1 (2-5 kg), 40 tk

14.18

Laos

SKU: KKS1NAPPIESBP

Mitmeid auhindu pälvinud Kit&Kini mähkmed on dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Premium klassi mähkmed on hüpoallergeensed. Mähkmete tagumisele osale on prinditud erinevad loomanäod, mis mähkmed eriti armsaks teevad. Suurusel nr 1 on lamba ja öökulli pildid.

Osa Kit&Kini mähkmete absorbeerivast südamikust koosneb kõrgtehnoloogilisest looduslikust puidutselluloosist. Seetõttu sobivad mähkmed ka tundlikule nahale, kuna neis ei ole kasutatud tavapäraseid mähkmetes leiduvaid kemikaale (kloriini, lateksit, losjoone, lõhnaaineid, ftalaate, allergeene, optilisi valgendajaid või tinaorgaane nagu MBT, DBT, TBT)

Mähkmete pehme sise- ja välisvooder on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Absorbeeruv kiht on kloorivabast puidutselluloosist, mis tagab 12-tunnise kaitse lekete eest. Mähkmete esipaneel, teibid, lekkekindlad tõkked ja pakend on valmistatud biolagunevast materjalist, mis laguneb 3–6 aasta jooksul. Elastsed küljeribad kohanduvad beebi keha ja liikumisega.

Kirjeldus

Koostis: Välisvooder: Jätkusuutlik materjal ja veekindel polüetüleenkile. Sisevooder: polüpropüleen / PLA (looduslik polümeer). Sisekiht: täiesti kloorivaba puidutselluloos. Tõkked: polüpropüleen. Elastne pael: polüuretaan.

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KIT&KIN hüpoallergeensed teipmähkmed suurus 1 (2-5 kg), 40 tk”