Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Pood

KIT&KIN ECONYL hüpoallergeene taskumähe puidutselluloosi ja kanepist sisuga

28.95

SKU: N/A

KIT&KIN taaskasutatavad mähkmed on esimesed maailmas, mille välisosa valmisatud ECONYList (nailonist, mis on saadud kalavõrkude taaskäitlemisest) ning mille sisu on tehtud väga imavast puidutselluloosist ja kanepist.

Mähkmed on kolme erineva imearmsa mustriga. Mähkmetele saad lisaks juurde osta KIT&KIN ühekordseid või korduvkasutatavaid mähkmesisusid.

KIT&KIN korduvkasutatavad mähkmed on jätkusuutlikult valmisatud. Need on hüpoallergeensed ja super imavusega.

Need on esimesed mähkmed maailmas, mis on valmisatud ECONYL® -ist ehk taaskäideldud nailon, mis on valmisatud kalavõrkudest. Nii toetab Kit&Kin puhtamaid ookeane ja rohelisemat maailma!

Mähkmete naha vastas olev pind on tehtud taimsetest koostisosadest – tencel (puidutselluloos ja kanep). Antud materjal on 50% rohkem imavam, kui tavaline puuvill.

Omadused, mis teevad KIT&KIN mähkmed eriliseks:

Veekindel väliskest on tehtud ECONYl nailonist.
Trukid, mis lasevad mähkmeid kanda lapse kasvades – üks suurus sobib kõigile (alates 4+ kg).
Tencel (puidutselluloosi) ja kanepi kombinatsioon teeb mähkme sisepinna väga imavaks.

Toote hooldus: Mähkmete pikaealisuse tagab nende õige hooldamine. Pese mähkmeid 30 kraadi juures (maksimaalselt 40 kraadi juures). Kasuta pesemisel pesupulbrit või geeli, mis ei sisalda ensüüme (meie poes müüdavatest pesuvahenditest ei sisalda ükski ensüüme!) Kuumema temperatuuri juures pestes võivad mähkmed kokku tõmbuda. Mida kuumemat temperatuuri mähkmepesuks kasutad, seda lühem on mähkme eluiga! Kui tekib vajadus kuumemal temperatuuril pesta (kuni 60 kraadi), siis vali programmiks käsipesu või õrn pesu. Ära pese mähkmesisusid tumeda pesuga koos. Ära kasuta pesupehmendajat, ära triigi ja ära kuivata neid kuivatis.

Koostis: välisvooder: 100% ECONYL nailon. Sisemine vooder: TENCEL ja kanep. Kinnitused: Velcro.

Lisainfo
KIT&KIN

Rebane, Tiiger, Zebra

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KIT&KIN ECONYL hüpoallergeene taskumähe puidutselluloosi ja kanepist sisuga”