Tasuta Eesti-sisene tarne pakiautomaati al. 49€

Pood

Jollein magamiskott (talvine + suvine) – Savannah

54.9569.95

SKU: N/A

Jolleini eemaldatava sisemusega magamiskott lastele, mida saab kasutada aasta ringi. Magamiskotil on seest eemaldatav õhuke ilma varrukateta magamiskott, mida saab kasutada suvel soojemate ilmadega. Lisades varrukatega välise kihi, muutub magamiskott paksemaks magamiskotiks, mida kasutada külmade ilmadega. Lisaks on võimalik kasutada ka välist pikkade varrukatega kihti eraldi (ideaalne kevadeks-sügiseks), seega on toote kasutamisel 3 erinevat variatsiooni, mida saab vastavalt temperatuurile kombineerida.

Jolleini magamiskott beebidele, saadaval kolmes erinevas suuruses. Magamiskott pikkustes 70 cm, 90 cm ja 110 cm – NB! tegemist on magamiskoti enda pikkusega, mitte lapse pikkusega.

Magamiskotis on lapsel kõige turvalisem ja mõnusam uni – kott ise piirab lapsel jalgade liikumist, mis tagab talle turvatunde – on beebike ju 9 kuud oma elu alguses veetnud kitsas “ruumis”, kus kuigi palju vabalt liigutada ei saa. Lisaks on magamiskotis magamine turvaline, kuna magamiskotti ei ole võimalik nagu tekki kogemata pähe tõmmata. Magamiskotis magamine tagab ka vanematele südamerahu ning ei pea pidevalt käima jälgimas, ega laps tekki ei ole maha lükanud. Asendamatu kaaslane nendele väikelastele, kellele ei meeldi tekiga magada.

Igal magamiskoti osal on oma TOG väärtus Kahe osa ja varrukate kasutamisel on see talvine magamiskott TOG väärtusega 3,0, ainult välimise kihi puhul on selle TOG väärtus 2,5 ja ainult sisemise varrukateta suvekihiga on teil TOG väärtus 0,5. Näpunäide, et TOG-väärtusega mitte liiga hõivatud olla, kasutage tervet mõistust: kahe sõrmega beebi kaela katsudes saate tunda, kas teie lapsel on mõnus temperatuur. Kas higistab? Siis on liiga palav.

Magamiskott on masinpestav, kuid eemaldage osad teineteisest enne pesemist. Maksimaalne veetemperatuur 40 kraadi.

Magamiskoti lukk avaneb alt, seega on mugav vahetada mähkmeid nii, et magamiskott jääb selga.

Suurus 90 magamiskott on mõeldud umbes 6-18 kuu vanustele lastele, magamiskoti kogupikkus on 90 cm.

Magamiskoti materjaliks on 100% jersey puuvill. Välimise osa voodriks on polüester.

Magamiskott on kõige turvalisem viis beebile magamiseks, kuna seda ei saa endale öösel liigutades näkku tõmmata ning ei saa pealt ära ajada (oluline, kuna beebid ei oska ise endale tekki peale tagasi tõmmata).

Kirjeldus

Indikatiivsed vanused magamiskoti pikkuse järgi (arvestada lapse enda pikkusega):

70 cm – 3-6 kuud
90 cm 6-18 kuud
110 cm 18-36 kuud

Lisainfo
Suurus

110 cm, 70 cm, 90 cm

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jollein magamiskott (talvine + suvine) – Savannah”